KoroNávrat do práce

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali že od 20.4.2020 máme otevřeno a plně fungujeme ve všech našich činnostech. Samozřejmě je provoz podmíněný přísnými hygienickými podmínkami, na jejichž dodržování apelujeme.

Nové obytné dodávky Megamobil máme naskladněné a co se osobních aut týče, pomalu se rozjíždí i německé soukolí a bude tedy postupný návrat do plného provozu ve kterém vám budeme opět vozit kvalitní prověřená německá auta. Vaše požadavky, přání a nápady postupně zpracováváme a můžeme už začít plnit..

Spoustu z vás zajímá jak a jestli vůbec funguje půjčovna obytných vozidel. Funguje!!! Auta můžeme půjčovat, ale i tady jsme se museli přizpůsobit koronaviru. Každý vůz projde důkladnou desinfekcí po a před každém půjčení, do základní výbavy přidáme desinfekční mýdlo na ruce a na cestě k nám je i ozónový čistič interiérů. Otevření kempů je otázkou na vládu, zdá se že naplno se rozjedou až začátkem června. Nicméně cestování obytným vozem není o tom být zavřený kempu, ale o svobodě.. parkoviště, lesní cesty a odpočívadla se totiž zavřít nedají a naopak, v době korony skrývají bezpečné útočiště nejednomu karavanistovi.

O krásách naší země se nebudu rozepisovat, všichni najdou jistě místa kam vždycky chtěli ale nikdy nejeli, nebo naopak místa o kterých dosud nevěděli. Z vlastní zkušenosti doporučuji Seznamácký pořad Výleťák nebo časopis Na Cestu. Další tipy skrývají často mapy.cz, inspiraci najdete na různých facebookových stránkách (tip: Úžasná místa v Česku, Tajemná místa CZ/SK) a nebo vyražte třeba tam, kde jste byli jako malí a všechno bylo hrozně veliké. Česká Republika je jednoduše krásná a za 14 dní v obytňáku se dá objet pohodlně dokola a kochat se vším, co nám může nabídnout. Od jihočeských rybníků, přes západní lázně, severní skaliska, středovýchodní lesy, ostravský industriál, moravské sklípky, NovoMlýnské malé moře nebo větrnou Vysočinu..

Kalendář půjčovny