Půjčovna v zimě 2022/2023

V zimě je půjčovna víceméně zavřená. Kdo se však dostane dál než k první větě nebo kdo studuje náš kalendář obsazenosti o něco déle, zjistí, že máme jednu výjimku potvrzující pravidlo. A tou je obytný vůz MegaRevolution.
Na úspěšném veletrhu v Brně jsme jeho zapůjčení slíbili několika zájemcům o koupi. Všem totiž pravdivě tvrdíme, že naše vestavby jsou vhodné i pro lehký zimní provoz, a tak přišel čas to dokázat v praxi. Na celý listopad a začátek prosince tedy uvolňujeme MegaRevolutiona k zapůjčení všem zájemcům, kteří mají zkušenosti s letním provozem a neleknou se nástrah, které zima skrývá: 3tunový kolos na ledu, zamrzlá voda, slabší plyn, křehké plasty, vlhko v autě, kondenzát na oknech a podobné pastičky, kterým je nutné svůj pobyt přizpůsobit.

Kdo si tedy vybere termín (3 placené dny a více), neváhejte nás kontaktovat na známém mailu a pokusíme se dohodnout další postup, vhodnost vašeho výletu a časové uspořádání celé zápůjčky.
Ještě jednou však opravdu připomínám, že kdo chce zažít „zimu v bydlíku“, musí mít předchozí zkušenosti s jeho používáním v letních měsících. Jinak se z toho zblázníte, zmrznete nebo něco rozbijete, a to by za to nestálo.

Kalendář obsazenosti

  • volné

  • předávání

  • obsazené

  • převzetí

  • vracení

Rezervace obytného vozu

Tento formulář slouží k předběžné rezervaci termínu, kterou Vám ještě potvrdíme.
Pokud něco nefunguje, pošlete e-mail nebo zavolejte.