Půjčovna v zimě 2022/2023

V zimě je půjčovna víceméně zavřená. Kdo se však dostane dál než k první větě nebo kdo studuje náš kalendář obsazenosti o něco déle, zjistí, že máme jednu výjimku potvrzující pravidlo. A tou je obytný vůz MegaRevolution.
Na úspěšném veletrhu v Brně jsme jeho zapůjčení slíbili několika zájemcům o koupi. Všem totiž pravdivě tvrdíme, že naše vestavby jsou vhodné i pro lehký zimní provoz, a tak přišel čas to dokázat v praxi. Na celý listopad a začátek prosince tedy uvolňujeme MegaRevolutiona k zapůjčení všem zájemcům, kteří mají zkušenosti s letním provozem a neleknou se nástrah, které zima skrývá: 3tunový kolos na ledu, zamrzlá voda, slabší plyn, křehké plasty, vlhko v autě, kondenzát na oknech a podobné pastičky, kterým je nutné svůj pobyt přizpůsobit.

Kdo si tedy vybere termín (3 placené dny a více), neváhejte nás kontaktovat na známém mailu a pokusíme se dohodnout další postup, vhodnost vašeho výletu a časové uspořádání celé zápůjčky.
Ještě jednou však opravdu připomínám, že kdo chce zažít „zimu v bydlíku“, musí mít předchozí zkušenosti s jeho používáním v letních měsících. Jinak se z toho zblázníte, zmrznete nebo něco rozbijete, a to by za to nestálo.

Kalendář obsazenosti

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
volné
předávání
obsazené
převzetí
vracení

Rezervace obytného vozu

Tento formulář slouží k předběžné rezervaci termínu, kterou Vám ještě potvrdíme.
Pokud něco nefunguje, pošlete e-mail nebo zavolejte.

Půjčovnu obytných vozů RAkaravan od roku 2017 provozuje firma RAkar, s.r.o.