Sezóna 2023

V nastávající sezoně jsme se už v lednu rozhodli, že uskutečníme lehké změny, které vám zkusíme přiblížit v následujících pár větách.
Nepřijdete o naše RAkaravan bonusy, na které jsme hrdí a které všichni naši zákazníci rádi využívají – zůstávají tedy neplacené půldny kdy se auto předává, vozidlo máte plně vybavené bez jakýchkoli nutných příplatků, stále máte naprosto neomezený nájezd kilometrů a při delší zápůjčce než je 15 dní můžete počítat s nějakou příjemnější celkovou cenou.
Tolik k těm dobrým zprávám.

Horší zpráva se pak týká lehkého zvýšení ceny půjčovného, které je nutné z několika důvodů. Ten hlavní důvod je stále se zvyšující pořizovací cena vozidel kdy jenom za poslední rok stoupla cena dodávek o 23 % (to není překlep, to je realita). Zdražení na půjčovně je pak zhruba 4% což je při tomto porovnání zanedbatelné a  snad i pochopitelné.

Někteří adepti na půjčovnu v roce 2023 prošli omlazovací kůrou a z dostupných informací již víme, že:

  • Carado T334 na půjčovně zůstává, a kdo s ním jel vloni, poveze se v úplně stejném vozidle. Díky absenci svého sourozence bude na Carado letos extrémní nátlak, proto rezervujte své termíny co nejdříve, aby vám nezbyly jen oči pro pláč, stan a Chorvatsko s paštikami.
  • Carado T338 nebude a předchozí obytňák tak zůstává jedinou rodinnou alternativou k ostatním dodávkám z nabídky. Od podzimu má T338 nového majitele a náhradu za něj nám bohužel fabrika není schopna v celém roce 2023 poskytnout, čekací lhůty na nová vozidla momentálně pokryjí komukoli dvoje sfoukávání svíček na dortu. A stále se prodlužují. Důvodem je kritický nedostatek podvozků Fiat na kterých se vyrábí.
  • MegaMobil Classic 600 bude. Je to náš nejmenší domek na kolech, jenž slouží většině „dálkových“ cestovatelů a osvědčil se jak na bezkempové poflákávání po Francii, tak na cestování po norských Fjordech nebo divokém Balkánu. Jediná neznámá, která ještě visí ve vzduchu, je konkrétní kus, který nám v lednu zatím ještě neodsouhlasili, ale víme, že bude v dubnu a bude to první auto které na půjčovně bude k dispozici. Zamlouvejte jej proto v termínech od začátku dubna.
  • MegaMobil MegaSport 640 bude. Kdo si rád po ránu protáhne nohy, může si je protáhnout i letos na až 200cm dlouhé posteli této kvalitní vestavné dodávky. Loni absolvovala 4týdenní rybaření, křižovala několikrát celou Itálii včetně ostrovů a vyřešila i několik pracovních cest po západní Evropě. Momentálnlě zazimovaný Sport na vás čeká i letos a s prvním teplem bude (podle vašeho zájmu) připraven na nové zážitky.
  • MegaMobil MegaRevolution 640 bude. Tento nejoblíbenější model vysokých lidí (185+ cm) a dobrodružných rodin nesmí v naší nabídce chybět. A letos jsme si pro vás připravili opět fungl nový kousek, takže je rozhodně na co se těšit. Ve voze bude zajištěna elektrická soběstačnost, bude mít měnič napětí a doufáme že nám nezapomenou namontovat i větrák nad kuchyní, který se loni tolik osvědčil. Zamlouvejte co nejdřív, protože si na něj brousí zuby všichni, na koho nezbyde to vynechané Carado T338.

Na případné další dotazy rádi odpovíme na telefonu nebo na e-mailu, a nebo jsou v našem aktualizovaném seznamu častých dotazů.