Polointegrovaný Sunlight T67s – pro 4

Domů  »  Ceník půjčovného  »  Polointegrovaný Sunlight T67s – pro 4

https://rakaravan.cz/wp-content/uploads/2023/12/Sunlight-T67s-01.jpg

Ceník půjčovného

Období (měsíce)Půjčovné na den (cena vč. DPH)
duben a květen + říjen3 000 Kč
červen a září3 300 Kč
červenec a srpen3 500 Kč

Obytný vůz bez alkovny pro celou rodinu na výlety všeho druhu . *

* Nevhodný na metalové festivaly, windsurfové závody nebo túru po Himalájích.

 4       4

Rok výroby: 2024
RZ (registrační značka):
Hmotnost: 3 000 kg
Doložnost: 500 kg
Motor: 2,2 JTD Multijet
Výkon: 103 kW
Počet míst jízda: 4
Počet míst spaní: 4
Délka: 699 cm + nosič kol 100 cm
Výška: 300 cm
Šířka: 233 cm
Rozměr lůžka vzadu: 210 x 140/130 cm
Rozměr stahovacího lůžka: 195 x 140 cm
Rozměr skládacího lůžka:
Lednice: 156 +29 L
Bojler: 12 L
Nádrž na vodu: 100 L litrů
Plynové láhve: 2x 10 kg
Topení: Truma Combi 4 (plynové)
Garáž: prostorná vč. skříněk, dovnitř se vejde i kolo
Vrata garáže: oboustranná 105/75 cm x 65 cm
potřebný ŘP: sk. B + nejméně 2 roky zkušeností

Volné / obsazené termíny

volné
předávání
obsazené
převzetí
vracení
Červen 2024
PÚSČPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Popis obytného vozu "Polointegrovaný Sunlight T67s – pro 4"

Nejlepší volba pro půjčení obytňáku pro větší rodinu je tento osvědčený, praktický a vybavený obytňák bez alkovny, Sunlight T67s což je odpovědí Sunlight na Carado T338. Vozidla jsou opravdu stejná, jen mají jiný znáček a dekory.
Není tak úplně malý jak se zdá. Kdo hledá něco malého a pro dva, ať si půjčí Megamobil. Tento obytný vůz je již střední velikosti a vyžaduje trochu zkušenosti s řízením větších aut.
Věci si uložíte do prostorné garáže, vejdete se s přáteli jak na cestu (4 sedadla, opatřené bezpečnostními pásy), tak ke snídani – v maximálním počtu 4 osob se i vyspí. Rodinka na tom bude úplně stejně, jen musíte dětem vysvětlit, že nemají svoje „útočiště“, které se za jízdy nachází vysoko nad jídelním stolem přilepené na stropě. Pátá, teoretická, postel je jenom taková těžká „nouzovka“, která vznikne rozložením stolku a otočením sedačky. Nicméně při použití té sjížděcí postele si tam nutně přijdete jako čerstvý „toust“, a tak ji raději ani neuvádíme.
I přes kompaktnější rozměry a absenci alkovny je T67s plnohodnotným a parádně využitelným i využitým obytňákem pro celou rodinu. Rozdíl od vestavby (to je ta dodávková plechovka) je ve velikosti, s kterou se mění i manipulační vlastnosti a hlavně úroveň strachu při řízení. Narozdíl od základního modelu T67 je „eSko“ velikostí „small“ a tak má 7 metrů délky.

Motorizace Fiatu Ducato, na kterém to vše stojí, je v tomto víceméně standardem. Se spotřebou je to stále přijatelné – pohybuje se kolem 10-11 litrů na 100 kilometrů. Odpadají obavy o alkovnu, která je pro většinu řidičů strašákem, jelikož její rozměry už se co do výšky vymykají „běžné dodávce“. S tímto autem se tedy jede o něco jednodušeji. Pořád ale zůstává „vyjížděcí zadek“ a rozšířená nástavba, což je dost starostí samo o sobě. Při manévrování je nejlepším pomocníkem mávající spolujezdec, nicméně vozidlo je vybaveno i zadní kamerou, aktivovanou automaticky při couvání pro vaši absolutní jistotu.
Na cestách nohám odlehčí tempomat, správnou cestu ukáže profesionální navigace pro obytné vozy, obsahující informace o kempech, silnicích i uzavírkách v reálném čase.

Váha auta je přibližně 3 tuny, a věřte, že níže bychom se už jen těžko dostávali, pokud bychom si stáli za zachováním kvality materiálů. Doložnost je tedy okolo 400 kg. Evropa si pomalu začíná zvykat na kontroly obytných vozů s váhou na vytížených trasách. Je tedy dobré si před cestou vyjasnit, jestli je potřeba s sebou brát mouku, činky, brambory a balenou vodu na celý pobyt. Další věci, které nemusíte tahat jsou věci, kterými jsme auto již vybavili. Jejich podrobný soupis najdete na této stránce. Shrnuto do jedné věty jedná se o venkovní vybavení na kempování, kompletně vybavenou kuchyni, věci na uklízení a věci na provoz obytňáku. Sami si doplníte jen „věci, které po cizích nechcete“ jako jsou osušky, ložní prádlo, kartáčky a pro gurmány klidně bačkůrky, ačkoli prostoru kde se s nimi předvádět v autě moc není. Pro venkovní posezení ve stínu dobře poslouží 3 m dlouhá markýza, která je obzvláště v oblastech bez stromů dobrým služebníkem. Stojan na kola není jen na ozdobu, naopak, bicykl je po ránu tím nejlepším společníkem na cestě pro rohlíky. A když někde zaparkujete na delší dobu, je nejlepší své okolí poznat právě z těchto strojů než pořád přejíždět každý druhý den za kopec o pláž dál. Ale třeba i zrovna takový může být výlet s obytňákem, jelikož každý cestovatel to vidí trochu jinak a na dovolené hledá jiné zážitky, jiné cesty a jiný druh odpočinku. V tom je krásná ta svoboda si sbalit kdykoli domeček do pár skříní a jet klidně na tu pláž co je za skálou, třeba tam sluníčko svítí líp a cikády si mezi sebou jen kultivovaně šeptají, aby nepřehlušily šum moře…

Zájemci o tento obytňák nechť se nám hlásí přes kontaktní formulář, nebo telefonicky či e-mailem.