Konec sezóny 2023

Děkujeme všem našim zákazníkům, kteří s námi letos vyjeli do všech koutů Evropy i naší krásné krajiny. Flotila našich 4 aut objela (kromě východního bloku) opravdu téměř celý kontinent, dostali jste MegaMobily k rozvlněnému Atlantiku, do Řecka naše auta dojely ještě dřív než celé hořelo, dokonce naše plechové obytné boudičky poskytovaly obydlí i za ledovým severním polárním kruhem nebo jste se s nimi pohoupali trajektem na Sardinii.

Pro letošní rok už ale KONČÍME. MegaSport 640 bude sice jezdit ještě v říjnu, ostatní už si tou dobou budou hledat nového majitele u nás na webu a pokud jej nenajdou tam, na brněnském veletrhu už to bude s jistotou. Obecně jsou automobily po sezoně oproti cenám nových levnější zhruba o 100.000 – 120.000,- Kč a jelikož naši zákazníci jsou slušní a rozumní lidé, stav od nového je až na pár ťuplíků a škrábanečků téměř k nepoznání.

Na prodej je po 2 sezonách i rodinné Carado T334. A to sem do aktualit píšu jen z důvodu toho, abych všem, kdo text dočetli až sem, nabídl na T334 tajnou slevu pěti tisícovek a k tomu vám dáme zadarmo základní výbavu na první výlet (Toaleťáky, chemii, nástupní schůdek a různé serepetičky, které byste si stejně museli koupit).

Na jaře vyjedeme opět v podobném složení vozového parku, plánujeme začít v dubnu 2024. Svoje rezervace si můžete v klidu s předstihem rozmyslet ještě během zimy, protože jak už naši stálí zákazníci vědí – po novém roce už jsou stěžejní (prázdninové, sváteční..) termíny zabrané. Kalendáře spustíme až po veletrhu během listopadu, do té doby jsou volné termíny na dotaz. Kdo se nám stydí zavolat, může jen napsat nebo využít kontaktní formulář.