Plníme čistým propanem

Ještě donedávna jsme o čistém Propanu na okrese neměli zdání, ale nedalo nám to a tak dlouho jsme k němu získávali sympatie až jsme nevydrželi a oslovili „plyninku“ na Huřvinách.
Jelikož místní podnikatelé si celkem rádi vyhoví a pomůžou, slavnostně Vám, rakovnickým i přespolním, kteří si u nás půjčují auta, můžeme oznámit, že na zmiňovaném místě na kraji Rakovníka je k dostání čistý Propan v 10 kg lahvích. Vše probíhá výměnným způsobem, flaška za flašku (normální modrá červená… prostě normální). Propan totiž nejde „dotankovat“. Jedna flaška vyjde na 450 Kč, a věřte, že ta stovka navíc ušetří příležitostným výletníkům problémy s opravami plynových zařízení a vyplatí se hlavně na zimu.

A k čemu je takový čistý propan dobrý?
V první řadě je šetrný ke všem spotřebičům, které nezatěžuje sazemi a nedokonalým spalováním (tím trpí PB).
Jelikož máme svoje auta rádi, tak jsme se rozhodli, že jej budeme dávat do všech obytňáků, které máme v nabídce k půjčení.
Další nespornou výhodu oceníte až v zimě a v mrazech (o to víc), kdy má propan mnohem větší výhřevnost a samozřejmě také lépe hoří. V praxi to znamená, že se v horách nemusíte bát pidiplamínku pod hrncem a není třeba vytápět obytňák na plno a dlouho, jelikož stačí zapnout topení na chvilku a „jede hned“.