Vyhlídky na rok 2024

S prvním sněhem ukončujeme sezonu, a jelikož jsme dne 24.11.2023 v pravé poledne ometali ze všech aut na dvoře, nastal ten správný čas.
Přes zimu si necháváme jen jeden obytný vůz MegaClassic na naše toulky krajinou a na zapůjčení těm několika zákazníkům, kteří váhají s koupí a chtějí si na vlastní kůži ověřit naše známé a vymazlené celozateplení vhodné i pro výlety v zimních měsících.
Na půjčovně tedy na sklonku roku nabíráme síly do nové sezony a spřádáme plány na vaše příští letní dovolené s námi.
Ty se budou ubírat tímto směrem:

Opět od dubna nasadíme zajetý trojlístek modelů od Megamobilu – MegaClassic, MegaSport a MegaRevolution. Většina vozidel bude fungl nová a ještě před koncem roku jdou do výroby, jestli se nepodaří fabrice podobný přešlap jako loni, kdy jsme obytky dostali kvůli výrobcům podvozku až o celé 2 měsíce později. Tyto 3 stálice doplníme oblíbeným modelem pro rodiny od značky Carado – bude to ale překvapení rozbalené až v březnu 2024 a zatím opravdu netušíme zda to bude Carado T338 z nové série, nebo ozkoušené Carado T334 či dokonce jeho nová verze z modelového roku 2024.

Rezervace běží již od listopadu. Některé stěžejní termíny jsou již rozebrané a kdo dřív přijde, ten spíš pojede, tak jako vždy. Svůj termín si můžete rezervovat v místním formuláři, po e-mailu, osobně nebo telefonicky. Z telefonu vás s největší pravděpodobností odkážeme zpátky do formuláře nebo na email, nicméně právě v telefonním sluchátku je studnice znalostí všeho na co jste se chtěli zeptat, co jste na webu nenašli, nebo o čem pochybujete.

Díky mnoha proměnným je to celé tak trochu „na vodě“ a i přesto že bychom vám rádi zaručili nějakou jistotu (barvu kvůli manželce, SPZtku pro trajekty, 334/338 na chrápání) tak to není v tuto chvíli možné. Garantovat můžeme jen „nástřel“ vozidla a počet sedadel i postelí v něm.

P.S.
Pokud toto čtete po uplynutí více jak dvou měsíců nového roku, můžete zkusit poslat dotaz e-mailem, třeba už máme o něco jasněji.